tarihinde gönderildi.

NakitÖde Artık RIHLEKitap’da!

Kıymetli Okuyucularımız,

Kredi kartı ile alışveriş yapmayan okuyucularımız için yeni ödeme hizmetimiz Nakit Öde artık rihlekitap.com’da. Nakit Öde seçeneği ile kredi kartına gerek kalmadan, banka şubesine uğramadan siparişinizin tutarını ödeyebilirsiniz. Nakit Öde seçeneğini nasıl kullanacağınıza dair size kısa bir makale hazırladık.

1. Adım: Siparişi Oluşturma

Mağazamızdan almak istediğiniz kitap/kitapları seçin, ardından ödeme yapmak için Sepeti Göster’e tıklayın. Eğer eklemek/çıkarmak istediğiniz kitap/kitaplarınız yoksa Siparişi tamamlama adımına geçin.

2. Adım: Bilgileri Girme

Siparişin kime ve hangi adrese teslim edileceğine dair sizden istenilen bilgileri girdikten sonra, mesafeli satış sözleşmesini onayladıktan sonra, Ödeme Yap düğmesine tıklayın.

3. Adım: Referans Numarası

Ödeme yap düğmesine tıkladıktan sonra sizi ödeme sayfamıza yönlendireceğiz. Ödeme sayfamızda yer alan kısımlarda Kredi Kartı ile Öde, BKMExpress ve Nakit Öde seçeneklerinin yer aldığı sekmelerden Nakit Ödeye tıklayın. Açılacak sayfada yer alan bilgilerinizi kontrol edin ve sağ tarafta yer alan kutucuğa TC Kimlik numaranızı girin. Ardından aşağıda yer alan Referans Numarası Al düğmesine tıklayın.

Sistem size bir referans numarası üretecek. Bu referans numarasını not alarak herhangi bir PTT şubesine gidin ve UPT ödemesi yapacağınızı belirterek, bankodan sipariş ücretini yatırabilirsiniz. Referans numarası ve hesap ismi bilgileri e-posta adresinize gönderilmektedir. Dilerseniz e-posta adresinizi kontrol edebilirsiniz. Referans numarasına ilgili ücreti yatırdıktan sonra siparişiniz kargo firmasına teslim edilecektir.

Önemli

Referans numarasını aldıktan sonra UPT şubesinde ya da PTT şubesinden işlem yaparken hesap sahibi ismi bölümünde; PayU Ödeme Kuruluşu AŞ olması gerekmektedir.  Sorularınız olursa bize 0 212 531 5030 ya da [email protected] adresi ile ulaşabilirsiniz.

Hayırlı okumalar.

RIHLEKitap.