tarihinde gönderildi.

RUZEM Katılımcılarına Özel %50 İndirim!

RUZEM Katılımcılarına Özel %50 İndirim!

11 – 30 Eylül tarihleri arasında RUZEM Katılımcılarına özel rihlekitap.com‘dan -yayınevimize ait olan kitaplarda- %50 indirim. Ayrıca 75TL üzeri kitap alımlarınızda ise kargo adresi Türkiye olan tüm okuyucularımıza Ücretsiz Kargo imkânı.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacaksınız?

Öncelikle almak istediğiniz kitapları sepetinize ekledikten sonra üst menüde yer alan Mağaza(A) yazısının üzerine gelin ve açılır menüde yer alan Alışveriş Sepetine(B) tıklayın. Ardından Alışveriş sepetine yönlendirileceksiniz.

Alışveriş Sepeti sayfasında aldığınız kitapların özet listesini göreceksiniz. Özet listesinin altında yer alan Kupon Kodu bölümüne tıklayın ve küçük harfler ile sadece ruzem yazıp (A), kupon kodunu uygula düğmesine tıklayın.(B)

2

Düğmeye tıklama işlemenizden sonra %20 ek indirim miktarını göreceksiniz. Ara Toplam %30’luk indirimli satış fiyatı olduğu için indirim fiyatı üzerinden %28 indirim daha yapılarak toplam Liste Fiyatı üzerinden  %50 indirim yapılmış oluyor.  Liste Fiyatı: Kitabın indirimsiz fiyatıdır. Ödeme sayfasına Git düğmesine tıklayarak size uygun ödeme yöntemi ile Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Fatura Adresi bölümünde bilgilerinizi doldururken lütfen RUZEM’e tanımlı e-posta adresinizi giriniz. Aksi takdirde indirim kuponu kabul edilmeyecektir.

3

Eğer e-posta adresinizi hatırlamıyor veya hata oluşuyorsa buraya tıklayarak RUZEM Öğrenci Hizmetleri‘ne bir talep göndermenizi rica ediyoruz. Talebiniz en kısa süre içerisinde cevaplandırılacaktır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya rihlekitap.com üzerinden alınan RIHLE Kitap yayınevine ait olan kitaplarda Liste fiyatı üzerinden geçerlidir.
  • Kampanyaya Semerkand Yayınevi, Sebil Yayınevi, Ravza Yayınları, Hisar Yayınevi, Timaş yayınları ve RIHLE Dergisi kitap ve dergileri dahil değildir.
  • RUZEM’e kayıtlı tüm katılımcılar kampanyadan bir defalığına yararlanabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanan siparişlerdeki veriler ile RUZEM’in verileri arasında tutarsızlık görülmesi durumunda Siparişi İptal Etme Hakkı rihlekitap.com’a aittir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için 400TL veya 400TL altı alışveriş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kodu “ruzem” dir ve kampanya kodu RUZEM’deki e-posta adreslerinize tanımlıdır. Fatura bilgilerinizde RUZEM e-posta adres bilgilerinizin doldurulması gerekmektedir.
  • Kampanya 11-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
  • 75TL üzeri kitap alımlarında Kargo adresi Türkiye olan okurlarımız ücretsiz kargodan yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya koşullarında ve/veya şartlarından değişiklik yapma hakkını rihlekitap.com saklı tutar.
  • Kampanya sadece rihlekitap.com üzerinden yapılacak siparişlerde geçerlidir.