İndirim!

Modern Fetvalar Çağdaş Hurafeler – Ebubekir Sifil

Eserin Orjinal İsmi: Modern Fetvalar Çağdaş Hurafeler


Sevad-ı Azam’la olan irtibatımız aynı zamanda İslam’a olan sahih teslimiyetimizin ilanıdır. Bu ilan Asr-ı Saadet’ten beri hep böyle olageldi. Ancak bir kısım nev-zuhûr ilahiyatçı zevat bu ilişkiyi ve bu ilişkinin inşa ettiği ilmî usulü hurafe kaynağı olarak tesmiye ettikten sonra, nefsî mülahazalarını din diye ileri sürmeye başladı. Arka Kapak’tan


Görsel temsilîdir. 


Karton Kapak | İstanbul, 2015 | 3. Baskı | 259 Sayfa

20.00  12.00 

Stokta

Stok kodu: 9786055634278 Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , ,

Açıklama

Sevad-ı Azam’la olan irtibatımız aynı zamanda İslam’a olan sahih teslimiyetimizin ilanıdır. Bu ilan Asr-ı Saadet’ten beri hep böyle olageldi. Ancak bir kısım nev-zuhûr ilahiyatçı zevat bu ilişkiyi ve bu ilişkinin inşa ettiği ilmî usulü hurafe kaynağı olarak tesmiye ettikten sonra, nefsî mülahazalarını din diye ileri sürmeye başladı. Kendisiyle varlığı anlamlandırdığımız, bizi biz yapan Usulümüzü terk ettikten sonra çaresiz maruz kaldığımız modern duruma tam da burada el atıyor mezkûr zevat.

Böylece modern durumda Modern Fetvalar serdediliyor yani Çağdaş Hurafeler. Bu kitap, çağdaş hurafelerin kadim ilmî usulümüz karşısındaki aciz durumunu ve bid’at halini ifşa ediyor.

Ek bilgi

Ağırlık0.252 kg

Tüm kredi kartlarına, vade farksız peşin fiyatına 5 taksit.