İndirim!

İslam ve Modern Çağ 1 – Ebubekir Sifil

(1 müşteri yorumu)

Eserin Orjinal İsmi: İslam ve Modern Çağ


İnsanlarla birlikte “çevre”nin de müslüman olduğu zaman dilimlerinde İslam’ı samimi olarak “öğrenmek”, “yaşamak” ve “aktarmak” isteyen için kapılar açık, imkanlar mecut iken, bizler, 21. Yüzyıl müslümanları bu süreçler dizisinin her birinde binbir sorunla yüzyüze bulunuyoruz. O kadar ki, bu süreçlerin her biri için ayrı bir “handikap” teşkil ediyor.  Tanıtım Bülteninden


Görsel temsilîdir.


Karton Kapak | İstanbul, 2014 | 3. Baskı | 312 Sayfa

16.20  5.00 

Stokta

Stok Kodu: 9786055634117 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

İnsanlarla birlikte “çevre”nin de müslüman olduğu zaman dilimlerinde İslam’ı samimi olarak “öğrenmek”, “yaşamak” ve “aktarmak” isteyen için kapılar açık, imkanlar mecut iken, bizler, 21. Yüzyıl müslümanları bu süreçler dizisinin her birinde binbir sorunla yüzyüze bulunuyoruz. O kadar ki, bu süreçlerin her biri için ayrı bir “handikap” teşkil ediyor.

Elinizdeki bu kitap, bu temel gerçeği “mesele” edinenlere ve “hakikat” diye bir derdi olanlara hitaben kaleme alınmış yazılardan oluşuyor.

Ek bilgi

Ağırlık0.292 kg

Tüm kredi kartlarına, vade farksız peşin fiyatına 5 taksit.

 

İslam ve Modern Çağ 1 – Ebubekir Sifil için 1 inceleme

 1. Fevzi

  ya arkadaş siz yayıncısınız, kitap kapaklarınızı kullanacağız. her kitabınızın üstünde saçma sapan site reklamınız var. Hayır zaten kitap yayıncısı olarak kitabın üstünde rıhle kitap yazıyor, o saçma sapan yeşil kaşeyi niye vuruyorsunuz?Kapağın görünümünü bozduğunuzamı yanalım, saçma sapan reklamınızamı..
  Yuh yani yuh…

  • RIHLE Kitap (Doğrulanmış Kullanıcı)

   Selamun Aleyküm Fevzi bey,

   Bahsettiğiniz gibi bir yayıncıyız ve istediğimiz gibi görsellerimizde tasarruf hakkına sahibiz. İlk olarak bahsettiğiniz watermark görünümü bozmamaktadır. İkincisi eğer kapak görseline ihtiyacınız varsa bunu bizden talep edebilirdiniz. Kapak görseli de bir çalışmadır ve kendi çalışmalarımızın özgünlüğü belirtmek ve kullanmak durumundayız. Lütfen hazır çalışmaları edineceğinize kendiniz çalışma üretiniz. Örnek olarak e-ticaret sayfamızda yer alan ve yayıncısı RIHLEKitap olmayan yayınlar içinde aynı çalışmayı yaptık ve sizin yaptığınız gibi yayıncılara bir mesaj göndermedik. Hatta yayıncılardan kapak görseli de istemeyip, kendimiz tekrar dijitalleştirerek röprodüksiyon yaptık. Bu üslubunuz ile neyi elde etmek istiyorsunuz bilemiyoruz.

   Teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   RIHLEKitap.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir