İndirim!

İslam Tarihinde İlkler – Şerafeddin Kalay

Eserin Orjinal İsmi: İslam Tarihinde İlkler


İslam’ın ilk devirleri bilinsin, bu dava bu güne nasıl ve ne şekilde, hangi fedakarlıklarla geldi bilinsin, havası teneffüs edilsin, zihinlerde canlansın, kalplerde yer etsin istiyoruz. Zira hayat selinin bizleri sürüklediğini, duyguların tozlandığını, canlılığını yitirdiğini, hassasiyetlerin kaybolmaya yüz tuttuğunu görüyoruz. Pınarın gözüne dönülerek bilgiler ve duygular tazelensin arzu ediyoruz.


Görsel Temsilîdir. 


Karton Kapak | İstanbul, 2016 | 1. Baskı | 168 Sayfa

16.20  11.00 

Stokta

Stok Kodu: 6056445866 Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

Arka Kapaktan…

Biz de İslam’ın ilk devirleri bilinsin, bu dava bu güne nasıl ve ne şekilde, hangi fedakarlıklarla geldi bilinsin, havası teneffüs edilsin, zihinlerde canlansın, kalplerde yer etsin istiyoruz. Zira hayat selinin bizleri sürüklediğini, duyguların tozlandığını, canlılığını yitirdiğini, hassasiyetlerin kaybolmaya yüz tuttuğunu görüyoruz. Pınarın gözüne dönülerek bilgiler ve duygular tazelensin arzu ediyoruz.

Elinizdeki satırlar bu arzu ve ümitle kaleme alınmıştır. Paylaştığımız bilgilerden birçoğu zaten siyer kitaplarında yer alan bilgilerdir. Ancak üzerlerine mercek tutarak yeniden paylaşılmasında fayda olduğuna inanıyoruz. Gönül arzu ediyor ki İslam Tarihinde İlkler yazıldığı kitapta kalmasın, okunsun, hissedilsin, paylaşılsın, sohbet meclislerini süslesin, duyguları tetiklesin, bilgileri ve azmi artırsın, okuyanı, dinleyeni tefekkür dünyasına yönlendirsin, ihmal ve gevşekliklere deva olsun…

Ek bilgi

Ağırlık0.200 kg
Boyutlar19.5 × 13.5 cm

Tüm kredi kartlarına, vade farksız peşin fiyatına 5 taksit.